Budapest feliratú, háromszögletű, Aquincumi porcelán tálka, matricás, ... https://www.darabanth.com/de/372-Fernauktion/372.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~5/Budapest-feliratu-haromszogletu-Aquincumi-porcelan-talka-matricas-aranyozott-jelzett-ko~II2175979
2175979
11152
372
Rufpreis:
1 000 HUF 2,71 EUR , 3,13 USD
Beschreibung: Budapest feliratú, háromszögletű, Aquincumi porcelán tálka, matricás, aranyozott, jelzett, kopásokkal 10x10 cm
: karap_norbert