Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- aranyozás lekopott, ph.
Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion without ribbon C:VF worn gilding, edge error