~1970-1980. 5db vegyes szocialista kitüntetés, emlékérem, közte "Kivál... https://www.darabanth.com/de/372-Fernauktion/372.0/Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~1500017/7E1970-1980-5db-vegyes-szocialista-kituntetes-emlekerem-kozte-Kivalo-Munkaert-aranyozot~II2172228
2172228
31264
372
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: ~1970-1980. 5db vegyes szocialista kitüntetés, emlékérem, közte "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon eredeti, sérült tokban, 1989. "Kismotor és Gépgyár 40 / Hűséges Munkáért" aranyozott, festett emlékérem igazolvánnyal T:2
: ttg