Dr. Forbáth Sándor: Orvosi napló könyv és 700 diagnosztikus és therapeutikus epigramm. Bp., 1927, Mai Henrik és fia. Első néhány oldalon bejegyzésekkel a páciensekről (anamnesis, diagnosis stb.). Nagyon sok korabeli reklámmal. Kiadói szecessziós félvászon-kötés, kopottas borítóval.