Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

11

Beschreibung:

Jámbor Rózsi (?-?), 1910-30 körül: Fejkendős hölgy. Olaj, karton, sérült, hátoldalán müncheni művészellátó elkopott bélyegzője, 48,5x38 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert