[Mittelholzer, Walter (1894-1937)] Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Ford.: Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185+1 p. 8 (fekete-fehér fotók) t.+ (térkép) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.