https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 35
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1667804
17144
372
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Cholnoky Jenő: A Föld megismerésének története. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Egészvászon kötés, illusztrált, megviselt állapotban. 2169209
17145
372
0
1400
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Természettudományi Kislexikon I-II. köt. Bp., 1992., Akadémiai Kiadó. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1645654
17146
372
0
5000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Cotta, Bernhard von: A jelen geológiája. Bp., 1873, Természettudományi Társulat. Megviselt vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1907050
17147
372
0
3000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Vághidi Ferenc: A dynamit regénye. Alfred Nobel élete. Bp.,(1937),Cserépfalvi, (Pápai Ernő Műintézete-ny.,159 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé maszatos borítóval, kissé hiányos gerinccel. A szerző, Vághidi Ferenc (1904-1945) által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
1899974
17148
372
0
2800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Józsa László: Kukoricatermesztés szilázsnak. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban. A szerző által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
1701205
17149
372
0
20000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2110913
17150
372
0
1800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
A háziállatok bonc- és élettana. Tankönyvpótló jegyzet. Bp., 1984, GATE Tanárképző Intézet Oktatásellátási Osztály. Papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1692683
17151
372
0
11000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek. I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.
Das Lot is nicht erreichbar
2002023
17152
372
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Allan Pease-Barbara Pease: Testbeszéd a szerelemben. Fordította: Sóvágó Katalin. Bp.,2012, Park. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1989413
17153
372
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Horn Artúr (szerk.): Állattenyésztési enciklopédia II. Bp., 1959. Mezőgazdasági Kiadó. Egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2072738
17154
372
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Raff György: Természethistóriája gyermekek számára. Bp.,1986, ÁKV. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse