Dr. Kőnig Gyula: Algebra középiskolák számára. Átdolgozta: Dr. Beke Manó. Bp., 1901., Athenaeum, 2+360+2 p. Harmadik kiadás. Tanári tiszteletpéldány bélyegzéssel. Átkötött kopott félvászon-kötésben.