Bücher: Märchen Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2148070
17359
372
Books: Tales
Vétála-Pancsavinsatiká. Szanszkrit mesék Swierkiewicz Róbert képeivel. Vác-Bp., 1997, Nalors Grafika-GMN Repro. Kiadói vászonkötés, kiadói papír kopott védőborítóval. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Volt könyvtári példány. 2150363
17360
372
Books: Tales
Dánielné Lengyel Laura: Viki. Egy királynő leányévei. Szigeti Imre rajzaival. Bp., én., Franklin. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval.
2105441
17361
372
Books: Tales
2102700
17362
372
Books: Tales
2121161
17363
372
Books: Tales
Henny Koch: Bébi. Történet egy huncut "fiús" leányról. Ford.: Gáspárné Dávid Margit. Bébi története I. Bp.,1929,Nova. II. kiadás. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötésben, foltos lapszélekkel.
2094144
17364
372
Books: Tales
2137370
17365
372
Books: Tales
2137372
17366
372
Books: Tales
2144698
17367
372
Books: Tales
Tersánszky J. Jenő: Makk Marci hőstette. Bp.,1956,Ifjúsági Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott félvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, firkált belső kötéstáblákkal és hátsó szennylappal.
2145348
17368
372
Books: Tales
Csehov: Vanyka. Elbeszélések. Ford.: Rab Zsuzsa. Gudics József rajzaival. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói foltos, kissé kopott félvászon-kötésben.
2145313
17369
372
Books: Tales
Miron Budinszki: Furfangos Jankó kakasa. Ford.: Karig Sára. Baráth Ferenc rajzaival. Újvidék, 1976., Forum. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
2149716
17370
372
Books: Tales
Felix Salten: Bambi. Fordította: György Ferenc. Szávay Edith rajzaival. Bukarest,é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kötés enyhén sérült.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF