Rosenfeld Mártonné: A zsidó nő szakácskönyve. Szabadka/Subotica,é.n.,Minerva, 372 p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, sérült, javított gerinccel, kissé foltos lapokkal.