Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935, Káldor. Kiadói aran... https://www.darabanth.com/de/372-Fernauktion/372.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Eckhart-Ferenc-Magyarorszag-tortenete-Bp-1935-Kaldor-Kiadoi-aranyozott-vaszonkotesben-~II2173303
2173303
15755
372
Books: History
Rufpreis:
1 200 HUF 3,25 EUR , 3,75 USD
Beschreibung: Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935, Káldor. Kiadói aranyozott vászonkötésben, foltos, kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
: kozár_edit