Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2133467
17084
372
Books: Gastronomy and Gardening
Gergely Anikó: Magyar kóstoló. Gasztronómiai utazás. Christoph Büschel-Ruprecht Stempell fotóival. Bp.,2006,Vince. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2019192
17085
372
2002020
17086
372
Étrend. Receptek és életmódtippek gyors hétköznapokra és ráérős hétvégékre. Bicske, 2018, Spar. Kiadói kartonált papírkötés.
2057335
17087
372
Kucsera Kálmán: Gyümölcstermelés. V.O.G.E. Könyvtár 11. sz. Kiadja: Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete. Bp.,1933, Stephaneum. Kiadói papírkötésben, szakadt gerinccel.
2072072
17088
372
2021335
17089
372
2158632
17090
372
Dr. Csizmadia László: A vendéglátás ételei és tálalásuk. Összeáll.: - -. Szakmai Kiskönyvtár. Bp., 1982, Belkereskedelmi Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés.
2077264
17091
372
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1990, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval. Reprint!
2160211
17092
372
Maria Costantino: A koktélok kézikönyve. Pécs., é.n., Alexandra. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban. 1948419
17093
372
Dr. Zajtay Artur: Az okszerű takarmányozás. (A budapesti rádióban az 1934/1935. év telén megtartott IV. gazdatanfolyam bővített anyaga.) Rádiós Gazdasági Előadások. Bp., 1935, "Pátria", 128 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
1948438
17094
372
Dr. Marek József: A tehenek tőgygümőkórja. Bp.,1908, Pallas, 47 p.+5 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1900395
17095
372
2200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF