Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. Érzékeny dalok III könyvben 1793-1802. Békéscsaba, 1920., Tevan, 160+4 p. A könyvdíszek Divéky József eredeti fametszetei. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel, két kijáró lappal. Számozott (400/62.) példány.