Tétel

Katalognummer:

11700.
Beendet 371. Fernauktion
Flohmarkt

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Vegyes bolha tétel: szexi CKM francia kártya, enyhén kopottas gyógyszeradagoló kanál, hollóházi, jelzett, matricás porcelán érme tokban. Érme d: 8,7 cm, kanál h: 15 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor