1944 Új Idők 1-44 sz. 1944. jan 8. - nov. 4. sz. Majdem teljes évfolya... https://www.darabanth.com/de/371-Fernauktion/371.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500030/1944-Uj-Idok-1-44-sz-1944-jan-8-nov-4-sz-Majdem-teljes-evfolyam-33-45-51-szamok-hian~II2163645
2163645
12986
371
Printed Materials
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: 1944 Új IdÅ‘k 1-44 sz. 1944. jan 8. - nov. 4. sz. Majdem teljes évfolyam,(33.,45-51. számok hiányzonak.) Szerk.: Herczeg Ferenc. AmatÅ‘r, kopott, viseltes félvászon-kötésekben, a gerincek elváltak a borÃtóktól.
: tánczos_gábor