Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

1995 Leisztner Piroska (1938-): Nőszirom. Monotípia, papír, jelzett (hátoldalán is), üvegezett fa keretben, hátoldalán Független Magyar Szalon kiállítási címkével, 43x43 cm
10171.

Rufpreis:
4 000 HUF

10172.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lossonczy jelzéssel: Arc. Kréta, papír, törésnyomokkal 55x42 cm
10173.

Rufpreis:
3 000 HUF

Major Kálmán (1919-2007): Mediterrán hangulat. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×36 cm
10174.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Major jelzéssel: Ház fákkal, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23,5×30,5 cm
10175.

Rufpreis:
10 000 HUF

Major jelzéssel: Díszes ruhában, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18,5×24,5 cm
10176.

Rufpreis:
10 000 HUF

Makovecz Imre (1935-2011): Épületterv. Print, papír. Jelzett. 19x29 cm
10177.

Rufpreis:
8 000 HUF
18

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, apró sérüléssel, jelzett, számozott (22/40), datált (1990). 45,5x34 cm
10178.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, apró sérüléssel, jelzett, számozott (22/40), datált (1990). 45,5x34 cm
10179.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Márkusz Zsuzsanna (?-): Sziklás tengerpart, olaj, farost, jelzett, datált (1998), hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 60×60 cm
10180.

Rufpreis:
10 000 HUF

10181.

Rufpreis:
10 000 HUF

Massimo jelzéssel: Portré. Olaj, papír, datált (Roma 15 giugno 1970), kartonra kasírozva, kopott fa keretben, 33×23,5 cm
10182.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF