Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2165102
10147
371
Kádár jelzéssel: Jelenet kutyával. Lavírozott tus, toll papír, enyhén foltos, 31×21,5 cm 1280470
10148
371
Kádas István (1941-): Szent Gellért kivégzése. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×38 cm 2165091
10149
371
Kernstok jelzéssel: Gellérthegy. Akvarell, papír, 33×40 cm 2121598
10150
371
Kirchhoff K. 1932 jelzéssel: Kiváncsi szerzetesek. Grafit, papír, sérült, hiányokkal, 36×30,5 cm
1346163
10151
371
2124137
10152
371
1085019
10153
371
K.J. jelzéssel: Vízpart. Olaj, papír, üvegezett keretben, 31×39 cm
2161733
10154
371
Kmetty jelzéssel: Csendélet (tanulmány). Szén, papír, 59x44,5 cm 2028796
10155
371
1940914
10156
371
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Aratás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×39 cm
2026166
10157
371
11000
Kondé László (1954-2002): Tanulmányfej 1982. Hidegtű, papír, jelzett, 23×18 cm
2161627
10158
371
Kondor jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 24x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF