Szittya Horváth Lajos (1883-1960): Karmelita templom Győr, 1949. Pasztell, papír. jelzett, hátoldalán az alkotó tanácsadásaival pasztellfestmények gondozásáról és megőrzéséről. Üvegezett, díszes fa keretben, 25,5x35,5 cm