Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Össz. 4 db Bécset ábrázoló kis méretű metszet és rézkarc: Jelzés nélkül: Karlskirche, színes rézkarc. Olvashatatlan jelzéssel: Wien, Alte Universität, színes rézkarc. Stephansdom, acélmetszet. A Leopold temploma a Leopoldvárosban, Die Leopoldskirche in der Leopoldstadt, litográfia. Mind üvegezett keretben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit