Jelzés nélkül: Akt stúdium. Ceruza, akvarell, papír, sérült (szakadáso... https://www.darabanth.com/de/371-Fernauktion/371.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Akt-studium-Ceruza-akvarell-papir-serult-szakadasokkal-enyhen-foltos-~II2165630
2165630
10414
371
Beschreibung: Jelzés nélkül: Akt stúdium. Ceruza, akvarell, papír, sérült (szakadásokkal, enyhén foltos), 50×37 cm
: tánczos_gábor