cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész jelzés nélküli vintage fotója, az általa összeállított gyűjtőalbumból kiemelve (Szivárvány), 4,9x6 cm
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész jelzés nélküli vintage fotója, az általa összeállított gyűjtőalbumból kiemelve (Mókus az ablakban), 8,7x6,4 cm
cca 1938 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotó (Head of the prayer mantis), egyik sarkán törés, 17,5x23,5 cm
1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész jelzés nélküli, de általa datált és sorszámozott, vintage fotója (ez a 835. sz. felvétele), 8,5x6 cm
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész jelzés nélküli, de általa feliratozott, vintage fotója (Bp., Lánchíd, ez a 757. sz. felvétele), az egykori tároló album kartonjára ragasztva, 6x8,5 cm