Foto Zahl der Lose: 246
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2161252
12436
371
Photo
cca 1985 Nemzetközi divatbemutatón készült, 33 db diapozitív felvétel, szervizkeretben, egyidejű megtekintésre alkalmas tároló tasakban, 24x36 mm
2149857
12437
371
Photo
cca 1980 Kawasaki (S1 ?) 250 motor fotója, sérülésekkel, a hátoldalán javított, 23x28 cm
2166288
12438
371
Photo
1925 A soproni M. kir. Bányamérnöki és Erdőmérnöki főiskola 1925-26 évben valétáló hallgatói. Tablókép 23x17 cm, kartonon. 2111129
12439
371
Photo
1958 Amstetetten-i zászlószentelés és ünnepség, 1958. május. 18., fotóalbum, 40 fotóval, különféle méretben
2167378
12440
371
Photo
cca 1970-85 Vegyes nagy fotó tétel, össz kb. 50 db: 8 db kirakatokról, fennmaradó fotók művészfotók, tájképek, városi részletek (2 db Dunakorzó, Bp. Többségükk hátoldalán jelzett (Nádor Géza, Csalló Andrea, Balog S, Balogh Gyula, Fábián Annamária, Gudlin Tamás). Hullámos, kisebb részben sarkainál megtört. 10x15 és 20x30 cm közötti méretekben. 2085945
12441
371
Photo
cca 1960-1980 kb 65 db filmsztárokról készült fotó, újságkivágás 2 albumban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF