[Vitus Pichler (1670-1736)]: Theologia Polemica. Pars Secunda. Tyrnavi... https://www.darabanth.com/de/371-Fernauktion/371.0/Bucher/Bucher-Religion~1000016/Vitus-Pichler-1670-1736-Theologia-Polemica-Pars-Secunda-Tyrnaviae-Nagyszombat-1755-Typis~II2164916
2164916
17366
371
Books: Religion
Beschreibung: [Vitus Pichler (1670-1736)]: Theologia Polemica. Pars Secunda. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1755., Typis, Academicis Societatis Jesu, 4 sztl. lev.+559+1 p.+4 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, kissé kopottas borítóval.
: kozár_edit