15038.
Beendet 371. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Polonyi Ferenc: Letűnt világok romjain. Utirajz 42 képppel és 2 térképvázlattal. Pécs, 1931., Pius-Gimnázium, (Haladás-ny.), 162 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.