Herendi Siang Noir mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró ko... https://www.darabanth.com/de/370-Fernauktion/370.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Herendi-Siang-Noir-mintas-mini-vaza-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-9-cm~II2160507
2160507
11109
370
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,81 EUR , 34,38 USD
Beschreibung: Herendi Siang Noir mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm