Werbungen

Zahl der Lose: 99

cca 1948-49 össz. 6 db fém szivarkás doboz különböző illusztrációkkal és feliratokkal: Világifjusági és Diáktalákozó, Budapest 1949. MKP és SZDP egyesítő kongresszusa, 1948. junius 12-14., stb., részben horpadt és sérült, 7,5x11x1,5 cm.
12638.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1993-99, Westel 900 fém doboz fedéllel, enyhén kopott, 11,5x23x2 cm
12639.

Rufpreis:
1 200 HUF

12640.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

cca 1940 Franck kávéval kapcsolatos tétel, össz. 4 db: illusztrált Franck fém doboz fedéllel, enyhén kopott, 13x21,5x7 cm. +  Balatont ábrázoló, illusztrált kétoldalas reklám, felső széle papírra kasírozva, Klösz Coloroffset, 13x20 cm + Gyermekünk füzet, bejegyzésekkel, borító hátoldalán Kneipp malátakávé reklámmal + Franck doszka cikóriából készült kávépótlék bontott papír csomagolása, egy adag tartalommal
12641.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

2 db régi Szent István cikória kávé fém doboz fedéllel, kopásnyomokkal, m: 13 és 7,5 cm
12642.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 db klf. retro doboz: Babapiskóta, Zselé szaloncukorka, Duna Csokoládégyár bonbon, Caola baba hintőpor és egy külföldi. kopott állapotban
12643.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1940 Walkó féle szabadalmazott vasalóasztal és egyidejűleg háztartási létra, illusztrált egyoldalas reklám nyomtatvány, hajtásnyomokkal, szakadásokkal és kisebb hiányokkal
12644.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 2 db nagy méretű illusztrált fa doboz fedéllel: Szent István, fedél elvált, teteje tollal firkált, sérült és kopott, 15x23x11 cm + Hófehérke és a hét törpe mesedoboz, Kaiser féle tejkaramella, erősen kopott, fedél belsejében lévő illusztráció jó állapotban, doboz alja lyukas, 17x30x10 cm
12645.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

cca 1930-40 2 db nagy méretű fa doboz fedéllel: Szent István tejkaramella, Kőbányai Polgári Serfőző és Szent István Tápszerművek Rt., különböző népies illusztrációval díszített, kopott, sérült, fedél belsejében lévő illusztrációk jó állapotban, egyik fedél zsanérja elvált, 19x36x13,5 cm
12646.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930-40 1 db Gerbeaud Kugler Henrik kis méretű fa koffer, sarkainál fém pánttal megerősítve, fedél tetején Gerbeaud címke hiányos, fedél belsejében ép, kofferen több budapesti hotel címkéjével (Astoria, Palatinus Margitsziget stb.), kopott + 1 db nagy méretű fa doboz fedéllel: Bokrétásdoboz Hüssy karamella, gyártja: Kaiser Fr. Cukorkagyár Ujpest (Újpest), népies illusztrációval díszített, kopott, zár hiányzik, 17x30x14 cm
12647.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

cca 1933-40 2 db nagy méretű illusztrált fém doboz fedéllel: Koestlin cukorka gyümölcskeverék, kopott, címke hiányos, fedél horpadt, rozsdás, m: 23 cm + Amerikai exportra szánt paprikás doboz, Kingred Hungarian paprika, H. S&S. Inc. NY, USA, packed in Szeged, Hungary, oldalain magyar címerrel és paprika piaccal illusztrált. Másik oldalán rövid szöveggel, mely szerint Szent-Györgyi Albert nemrég felfedezte a C-Vitamint. Kopott, kisebb horpadásokkal, belseje erősen rozsdás, m: 24 cm
12648.

Rufpreis:
2 000 HUF

1934 márc. 8., Hangya Áru-értesítője, XVIII. évfolyam, 6. sz., a kötelékébe tartozó fogyasztási szövetkezetek részére, külön kiadás, árjegyzékekkel, reklámokkal, stb, szélén lyukasztott, borító szakadt, 20+5 p.
12649.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF