Werbungen

Zahl der Lose: 99

1931 Ullmann és Szemere Angol Divatszabók levelezőlapja
12626.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1966 Ajándékba téli sálat, szórólap, 21×14 cm
12627.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db retró matrica (Csillebérc, Kiváló Közösség) + Pajtás könyvjelző
12628.

Rufpreis:
1 000 HUF

Késmárky és Illés, Budapest, Árkád Játékház, kerti szerszámok számolócédula, hajtott, 13,5x6,5 cm
12629.

Rufpreis:
1 800 HUF

Cs. és kir. szab. László féle gépsonka...világszabadalom.. számolócédula, Bíró és Schwarcz jelzéssel, hajtott, 14,5x7 cm
12630.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Cartes de visites kartondoboz régi keményhátú fotókhoz, foltos, kissé sérült, 11,5x7,5x3,5 vm
12631.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi Kugler Henrik utóda Gerbeaud, Bonbon Au Miel de Transylvanie, mézes-méhecskés fém bonbonos doboz,kopott és enyhén sérült címkével, d: 8 cm
12632.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

Vegyes kártyanaptár tétel, főleg modernek, számos érdekes darabbal, benne ismétlődések is
12633.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-40 3 db kis méretű klf.budapesti gyógyszertári karton doboz: Patakfalvy Sándor, "Városháza" gyógyszertára, Muzeum krt. 2. "Szent Szív gyógyszertár, Baross u. 44, Mária u. sarok, illusztrált. Muzeum gyógyszertár, Kossuth Lajos u. 22, illusztrált  Mindegyik kopott.+ 1 db kis méretű fém doboz, illusztrált, Regis in Germany felirattal, erősen kopott.
12634.

Rufpreis:
2 000 HUF
23

cca 1930-40 Vegyes tétel, össz. 3 db:  Perczel Zománcmű, Bonyhád feliratos zománc hamutartó, sérült, d: 11 cm. 2 db illusztrált Sport szivarkás karton doboz, egyikén Horthy Kupa 1937, augusztus 14-20 felirattal, másik belsejében versenyen felvonuló sportolók képével, sérült.
12635.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930 Puczkó József gyulai hentesáru különlegességek reklámtáblája, jó állapotban, 21×28 cm
12636.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1960-1970 50 db különféle külföldi csokipapír (Ritter, Manner, stb.)
12637.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF