Werbungen Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2155018
12626
370
Advertisement
1931 Ullmann és Szemere Angol Divatszabók levelezőlapja 2158042
12627
370
Advertisement
cca 1966 Ajándékba téli sálat, szórólap, 21×14 cm
2156985
12628
370
Advertisement
2 db retró matrica (Csillebérc, Kiváló Közösség) + Pajtás könyvjelző 2154035
12629
370
Advertisement
Késmárky és Illés, Budapest, Árkád Játékház, kerti szerszámok számolócédula, hajtott, 13,5x6,5 cm 2154047
12630
370
2200
Advertisement
Cs. és kir. szab. László féle gépsonka...világszabadalom.. számolócédula, Bíró és Schwarcz jelzéssel, hajtott, 14,5x7 cm 2153805
12631
370
Advertisement
Cartes de visites kartondoboz régi keményhátú fotókhoz, foltos, kissé sérült, 11,5x7,5x3,5 vm
2153321
12632
370
Advertisement
Régi Kugler Henrik utóda Gerbeaud, Bonbon Au Miel de Transylvanie, mézes-méhecskés fém bonbonos doboz,kopott és enyhén sérült címkével, d: 8 cm 1997105
12633
370
Advertisement
Vegyes kártyanaptár tétel, főleg modernek, számos érdekes darabbal, benne ismétlődések is
2154112
12634
370
Advertisement
cca 1930-40 3 db kis méretű klf.budapesti gyógyszertári karton doboz: Patakfalvy Sándor, "Városháza" gyógyszertára, Muzeum krt. 2. "Szent Szív gyógyszertár, Baross u. 44, Mária u. sarok, illusztrált. Muzeum gyógyszertár, Kossuth Lajos u. 22, illusztrált Mindegyik kopott.+ 1 db kis méretű fém doboz, illusztrált, Regis in Germany felirattal, erősen kopott. 2152525
12635
370
Advertisement
cca 1930-40 Vegyes tétel, össz. 3 db: Perczel Zománcmű, Bonyhád feliratos zománc hamutartó, sérült, d: 11 cm. 2 db illusztrált Sport szivarkás karton doboz, egyikén Horthy Kupa 1937, augusztus 14-20 felirattal, másik belsejében versenyen felvonuló sportolók képével, sérült. 2157901
12636
370
Advertisement
1930 Puczkó József gyulai hentesáru különlegességek reklámtáblája, jó állapotban, 21×28 cm 2153610
12637
370
Advertisement
cca 1960-1970 50 db különféle külföldi csokipapír (Ritter, Manner, stb.) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF