Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 345
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2077210
30919
369
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1988. "Jubileumi Munkásdalos Találkozó - Szombathely" Br emlékplakett (132mm) T:2
2140378
30920
369
Numismatik
1988. "MAGYAR PATHOLOGUSOK TÁRSASÁGA - PATHOLOGUS KONGRESSZUS EGER 1988" Br emlékérem tokban (62mm) T:2
2141416
30921
369
Numismatik
1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott Cu emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban. Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye (42,5mm) díszdobozban, sorszámozott tanúsítványokkal T:1 (eredetileg PP) 2148158
30922
369
Numismatik
2000. "Tata / Totis" fém naptárérem (42,5mm) + 2002. "Boldog Karácsonyt!" ezüstözött fém naptárérem, nem eredeti tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
2150035
30923
369
Numismatik
~2000. "Köszönjük 5 éves munkáját - Metro Magyarország" egyoldalas, öntött Br plakett falra akasztható keretben (90mm) T:1- patina
2126507
30924
369
Numismatik
~2000. "Szent Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstpatinázott fém emlékérem (42mm) T:1
2087917
30925
369
Numismatik
2002. "90 éves a Debreceni Egyetem" ezüstözött, kétoldalas fém emlékérem, eredeti dísztokban, peremen "FÉM" jelzéssel (80mm) T:1,1- kis patina
2145769
30926
369
Numismatik
2004. "Magyar Pénzverő Részvénytársaság" szögletes Br plakett tokban (40x40mm) T:1 2150338
30927
369
Numismatik
2004. "Nagy Szent Gergely Jubileumi Év - Gregorián Társaság / GREGORIUS MAGNUS SUMMUS PONTIFEX" ezüstözött fém emlékérem (38,5mm) T:1,1- (eredetileg PP) kis patina, felszíni karc
2038061
30928
369
Numismatik
2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2
2144815
30929
369
Numismatik
2010. "1956 / 56-OS SZÖVETSÉG Hazádnak rendületlenül Légy híve, oh magyar 1990-2010" Br érem mellszalag nélkül (42mm) T:1 2144814
30930
369
Numismatik
2010. "1956 / 56-OS SZÖVETSÉG Hazádnak rendületlenül Légy híve, oh magyar 1990-2010" Br érem mellszalagon (42mm) T:1 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF