Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 345

1988. "Jubileumi Munkásdalos Találkozó - Szombathely"  Br emlékplakett (132mm) T:2
30919.

Rufpreis:
5 000 HUF

1988. "MAGYAR PATHOLOGUSOK TÁRSASÁGA - PATHOLOGUS KONGRESSZUS EGER 1988" Br emlékérem tokban (62mm) T:2
30920.

Rufpreis:
1 600 HUF

1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott Cu emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban. Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye (42,5mm) díszdobozban, sorszámozott tanúsítványokkal T:1 (eredetileg PP)
30921.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

2000. "Tata / Totis" fém naptárérem (42,5mm) + 2002. "Boldog Karácsonyt!" ezüstözött fém naptárérem, nem eredeti tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30922.

Rufpreis:
1 000 HUF

~2000. "Köszönjük 5 éves munkáját - Metro Magyarország" egyoldalas, öntött Br plakett falra akasztható keretben (90mm) T:1- patina
30923.

Rufpreis:
1 200 HUF

~2000. "Szent Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstpatinázott fém emlékérem (42mm) T:1
30924.

Rufpreis:
800 HUF

2002. "90 éves a Debreceni Egyetem" ezüstözött, kétoldalas fém emlékérem, eredeti dísztokban, peremen "FÉM" jelzéssel (80mm) T:1,1- kis patina
30925.

Rufpreis:
2 400 HUF

2004. "Magyar Pénzverő Részvénytársaság" szögletes Br plakett tokban (40x40mm) T:1
30926.

Rufpreis:
1 400 HUF

2004. "Nagy Szent Gergely Jubileumi Év - Gregorián Társaság / GREGORIUS MAGNUS SUMMUS PONTIFEX" ezüstözött fém emlékérem (38,5mm) T:1,1- (eredetileg PP) kis patina, felszíni karc
30927.

Rufpreis:
1 200 HUF

2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2
30928.

Rufpreis:
800 HUF

2010. "1956 / 56-OS SZÖVETSÉG Hazádnak rendületlenül Légy híve, oh magyar 1990-2010" Br érem mellszalag nélkül (42mm) T:1
30929.

Rufpreis:
800 HUF
9

2010. "1956 / 56-OS SZÖVETSÉG Hazádnak rendületlenül Légy híve, oh magyar 1990-2010" Br érem mellszalagon (42mm) T:1
30930.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF