1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott Cu emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban. Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye (42,5mm) díszdobozban, sorszámozott tanúsítványokkal T:1 (eredetileg PP)