Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 345

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30798.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása - Pannonhalma, Győr" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30799.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30800.

Rufpreis:
1 200 HUF
15

Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Commodus" jelzett Ag emlékérem (20g/29mm) T:1 Adamo SH8
30801.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,2g/0.800/42,5mm) T:1 kis patina Adamo BP7
30802.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP7
30803.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric Br és Ag emlékérem pár (35,30g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo BP19
30804.

Rufpreis:
8 000 HUF
13

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br és Ag emlékérem pár (25,46g/0.800/42,5mm) T:1
30805.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Ag emlékérem dísztokban (26,13g/0.800/42,5mm) T:1 (PP) Adamo JB1
30806.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Lisztes István (1942-) 1977. "Magyar Éremgyűjtők - László király emlékének" Br és Ag emlékérem pár (25,31g/0.800/42,5mm) T:BU
30807.

Rufpreis:
6 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Szent István / Szent Jobb" kétoldalas, vert Br emlékérem (40mm) T:2
30808.

Rufpreis:
1 200 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest / NONVM CENTENARIVM S STEPHANI REGIS HVNGARIAE" jelzett Br emlékérem. (55mm) T:1
30810.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF