Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 345

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:1
30774.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József" Br emlékérem ÁPV tokban magyar és német nyelvű tájékoztatóval (60mm) T:1 ph.
30775.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Krúdy Gyula" kétoldalas Br emlékérem (45mm) T:2
30776.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Korányi Sándor" ezüstözött fém emlékérem, sérült ÁPV tokban (32mm) T:PP patina
30777.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" jelzetlen emlékérem sérült ÁPV tokban (32mm) T:1- (eredetileg PP) patina
30778.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450. éves a Pápai Református Kollégium" Br emlékérem (42mm) T:1
30779.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kutas László (1936-) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom" Ag emlékérem kapszulában (36,09g/0.835/42,5mm) T:1(PP) patina
30780.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja / Türr István" Br emlékérem (42mm) T:1,1-
30781.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja / Türr István" Br emlékérem (42mm) T:1-
30782.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" jelzett Ag emlékérem kapszulában (36,26g/0.835/42,5mm) T:PP
30783.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Lantos Györgyi (1953-) "A Főiskola fennállásának 30. évfordulójára / Fleischmann Rudolf" Br emlékérem eredeti tokban kis patina (79mm) T:2
30784.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lányi Dezső (1879-1951) 1913. "Horváth Géza 1913 VII 26" egyoldalas, vert Br emlékérem, hátlapon treff szimbólumban "SMB" gyártói jelzéssel (77,35g/60mm) T:2 ü., ph.  HP-3372.
30785.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF