Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 345
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2121272
30774
369
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:1
2112035
30775
369
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József" Br emlékérem ÁPV tokban magyar és német nyelvű tájékoztatóval (60mm) T:1 ph.
2018504
30776
369
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Krúdy Gyula" kétoldalas Br emlékérem (45mm) T:2
2143074
30777
369
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Korányi Sándor" ezüstözött fém emlékérem, sérült ÁPV tokban (32mm) T:PP patina 2143180
30778
369
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" jelzetlen emlékérem sérült ÁPV tokban (32mm) T:1- (eredetileg PP) patina 2116594
30779
369
Numismatik
Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450. éves a Pápai Református Kollégium" Br emlékérem (42mm) T:1
2109249
30780
369
5500
Numismatik
Kutas László (1936-) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom" Ag emlékérem kapszulában (36,09g/0.835/42,5mm) T:1(PP) patina
2147213
30781
369
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja / Türr István" Br emlékérem (42mm) T:1,1-
2012089
30782
369
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja / Türr István" Br emlékérem (42mm) T:1-
2109267
30783
369
5500
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" jelzett Ag emlékérem kapszulában (36,26g/0.835/42,5mm) T:PP
2138437
30784
369
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) "A Főiskola fennállásának 30. évfordulójára / Fleischmann Rudolf" Br emlékérem eredeti tokban kis patina (79mm) T:2
2110934
30785
369
Numismatik
Lányi Dezső (1879-1951) 1913. "Horváth Géza 1913 VII 26" egyoldalas, vert Br emlékérem, hátlapon treff szimbólumban "SMB" gyártói jelzéssel (77,35g/60mm) T:2 ü., ph. HP-3372.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF