1950. "A Magyar Munka Érdemrend arany fokozata" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, eredeti dísztokban T:2- (kopott aranyozás)
Hungary 1950. "Hungarian Order of Labour - Gold Class" gold plated and enamelled Br decoration with thin ribbon in original case C:VF (gold plating worn)
NMK 598