Tétel

Katalognummer:

12540.
Beendet 369. Fernauktion
Werbungen

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Régi Herpy Arnold Budapest, Longines zsebóra bőr doboz nyitható fedéllel, belsejében szöveten Szervita téri cím áthúzva, és bélyegzővel "Most IV., Koronaherceg-u. 17. sz." felirattal, enyhén kopott

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert