Régi Herpy Arnold Budapest, Longines zsebóra bőr doboz nyitható fedéll... https://www.darabanth.com/de/369-Fernauktion/369.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Werbungen~500020/Regi-Herpy-Arnold-Budapest-Longines-zsebora-bor-doboz-nyithato-fedellel-belsejeben-szoveten~II2146570
2146570
12540
369
Advertisement
Beschreibung: Régi Herpy Arnold Budapest, Longines zsebóra bőr doboz nyitható fedéllel, belsejében szöveten Szervita téri cím áthúzva, és bélyegzővel "Most IV., Koronaherceg-u. 17. sz." felirattal, enyhén kopott
: karap_norbert