Tétel

Katalognummer:

13282.
Beendet 369. Fernauktion
Spielzeuge

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Fa sakk bábú készlet, Sakk sport Schauer feliratú összehajtható kopott műanyag-szövet táblával. Sérült fa dobozban, doboz mérete: 17x35x9 cm. Bábu mind kopott.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert