Bilora Stabilo régi fotó állvány, jelzett, eredeti bőr tokjában, kopot... https://www.darabanth.com/de/369-Fernauktion/369.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Fotoapparaten-Kameras-Zubehor~500010/Bilora-Stabilo-regi-foto-allvany-jelzett-eredeti-bor-tokjaban-kopott-m-44-cm-Old-tripod~II2150775
2150775
11322
369
Cameras, film, accesories
Beschreibung: Bilora Stabilo régi fotó állvány, jelzett, eredeti bőr tokjában, kopott, m: 44 cm / Old tripod
: karap_norbert