Flohmarkt

Zahl der Lose: 458

Porcelán fali lámpatest, vezetékkel és kapcsolóval, jelzett, matricás, kopott, nem kipróbált, m: 21,5 cm
11500.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi kávéfőző ("kotyogó") Hollóházi porcelán felső résszel, jelzett, matricás, kopott, nem kipróbált, m: 18,5 cm
11501.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy bolha- és kerámia tétel: Faragott fa, sas fejjel díszített sétapáca szláv felirattal, h: 92 cm. Öngyújtó műanyag pisztoly. Fém DVD/CD-tartó. Háromágú réz gyertyatartó, m: 14 cm. Johnny Boy Liguor dispenser, fiigurális műanyag-üveg rövidital adagoló, nem kipróbált. Hollóház porcelán cukortartó fedéllel, matricás, jelzett. Villáskulcs klt. (8db). Hatalmas népi kerámia, agyagcserép tétel: Butykusok, poharak, csupor, falitányérok, kancsók, vázák stb., részben jelzett, több mint 25 db.
11502.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retró illusztrált fém persely
11503.

Retró illusztrált fém persely

Rufpreis:
1 600 HUF

Népies jelenetű szőttes, 2 db használt állapotban 32x54cm
11504.

Rufpreis:
2 000 HUF

Réz kávéfőző edény javításnyomokkal. m: 31 cm
11505.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kék színű műbőr táska flitteres masnival 25,5x35 cm és napszemüveggel
11506.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes bolha tétel, 2 db bornyitó, 4 db kilincsakasztó, 12 db-os parafa alátét, rózsaszínű laptop tok 22x29 cm, díszes fém zsebkendőtartó 9x25 cm
11507.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes bolha tétel, ólomüveges pillangó figura 5x6,5 cm, 	 levélmintás, üvegezett képkeret, belső méret: 7×7 cm, külső méret: 19×18,5 cm
11508.

Rufpreis:
1 000 HUF

Velencei karneválos harlekin figura, porcelán fejjel, kézzel, lábbal, h: 36 cm
11509.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes bolha tétel, 4 db rezgő tojástartó, 6 db színes Tchibo márkájú kanál, jégkrém alakú mázas tartó, 4 db műanyag terítő fogó
11510.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lovag marionett bábu, fa, m:41 cm
11511.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF