Flohmarkt Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2150762
11500
369
Flea Market
Porcelán fali lámpatest, vezetékkel és kapcsolóval, jelzett, matricás, kopott, nem kipróbált, m: 21,5 cm 2150752
11501
369
Flea Market
Régi kávéfőző ("kotyogó") Hollóházi porcelán felső résszel, jelzett, matricás, kopott, nem kipróbált, m: 18,5 cm 2150799
11502
369
Flea Market
Nagy bolha- és kerámia tétel: Faragott fa, sas fejjel díszített sétapáca szláv felirattal, h: 92 cm. Öngyújtó műanyag pisztoly. Fém DVD/CD-tartó. Háromágú réz gyertyatartó, m: 14 cm. Johnny Boy Liguor dispenser, fiigurális műanyag-üveg rövidital adagoló, nem kipróbált. Hollóház porcelán cukortartó fedéllel, matricás, jelzett. Villáskulcs klt. (8db). Hatalmas népi kerámia, agyagcserép tétel: Butykusok, poharak, csupor, falitányérok, kancsók, vázák stb., részben jelzett, több mint 25 db. 2151455
11503
369
Flea Market
Retró illusztrált fém persely 2148792
11504
369
Flea Market
Népies jelenetű szőttes, 2 db használt állapotban 32x54cm 2148685
11505
369
Flea Market
Réz kávéfőző edény javításnyomokkal. m: 31 cm 2147902
11506
369
Flea Market
Kék színű műbőr táska flitteres masnival 25,5x35 cm és napszemüveggel 2147849
11507
369
Flea Market
Vegyes bolha tétel, 2 db bornyitó, 4 db kilincsakasztó, 12 db-os parafa alátét, rózsaszínű laptop tok 22x29 cm, díszes fém zsebkendőtartó 9x25 cm 2147715
11508
369
Flea Market
Vegyes bolha tétel, ólomüveges pillangó figura 5x6,5 cm, levélmintás, üvegezett képkeret, belső méret: 7×7 cm, külső méret: 19×18,5 cm
2147969
11509
369
Flea Market
Velencei karneválos harlekin figura, porcelán fejjel, kézzel, lábbal, h: 36 cm 2147675
11510
369
Flea Market
Vegyes bolha tétel, 4 db rezgő tojástartó, 6 db színes Tchibo márkájú kanál, jégkrém alakú mázas tartó, 4 db műanyag terítő fogó 2149451
11511
369
Flea Market
Lovag marionett bábu, fa, m:41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF