Angelo Corbetta (?- ): Szerelem nélkül (Senza amore). Vegyes technika,... https://www.darabanth.com/de/369-Fernauktion/369.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000024/Angelo-Corbetta-Szerelem-nelkul-Senza-amore-Vegyes-technika-vaszon-jelzett-uvegezet~II1839816
1839816
10031
369
Beschreibung: Angelo Corbetta (?- ): Szerelem nélkül (Senza amore). Vegyes technika, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 70×80 cm
: vörös_iván