cca 1890-1950 össz. kb. 80 db gyerek és felnőtt portré valamint csoport- és életkép, fotó vászonkötésű albumba ragasztva: 2 db keményhátú fotó Magyar Királyi Állmavasutak szárazpecséttel, egyik Klösz György műterméből. 1 db portré kisfiúról és kislányról, Szárszó 910.VIII.7. dátummal. 3 db kislány portré népviseletben, Részben kopott és foltos állapotban, 5x4 és 17x22,5 cm közötti méretekben.