https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 60

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gyenis András: Jezsuita arcélek. Bp., 1940., Korda. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos, a könyvtest elvált a borítótól, és a kötése szétválik.
1
17392.

Gyenis András: Jezsuita arcélek. Bp., 1940., Korda. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos, a könyvtest elvált a borítótól, és a kötése szétválik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fogarasy Mihály: Keresztény igazságok egyházi beszédekben, mellyeket különbféle alkalmatosságokkal hirdetett, s a hívek lelki épületére ujabban is közrebocsát 2. kötet.  Nagyvárad, 1861, Tichy Alajos ny.  401p. Korabeli, elvált borítójú félvászon kötésben, ex librissel.
1
17393.

Fogarasy Mihály: Keresztény igazságok egyházi beszédekben, mellyeket különbféle alkalmatosságokkal hirdetett, s a hívek lelki épületére ujabban is közrebocsát 2. kötet. Nagyvárad, 1861, Tichy Alajos ny. 401p. Korabeli, elvált borítójú félvászon kötésben, ex librissel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reinhold Stecher: Ein Singen geht über die Erde. Österliche Bilder und Gedanken. Innsbruck-Wien,1993,Tyrolia. Német nyelven. Kiadói kartonált  papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált.
1
17394.

Reinhold Stecher: Ein Singen geht über die Erde. Österliche Bilder und Gedanken. Innsbruck-Wien,1993,Tyrolia. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Buddhista lexikon. Szerk.: Dr. Hetényi Ernő. Bp.,[1997],Trivium. Kiadói műbőr-kötés.
1
17395.

Buddhista lexikon. Szerk.: Dr. Hetényi Ernő. Bp.,[1997],Trivium. Kiadói műbőr-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lukács-Pomogáts-Rónay: Öröktűz. Bp., 1986. Vigília. Kiadói kartonált papírkötésben
1
17396.

Lukács-Pomogáts-Rónay: Öröktűz. Bp., 1986. Vigília. Kiadói kartonált papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A biblia világa. Szerk.: Rapcsányi László. Bp., 1972, MRT-Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17397.

A biblia világa. Szerk.: Rapcsányi László. Bp., 1972, MRT-Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Die Geschichte des Alten und Neuen Testaments ... vom Herr von Sacy unter dem Namen des Herrn von Royaumont, Prior von Sombreval. Würzburg und Bamberg, 1786. Tobias Göbhardt. 1t + 839p. Modern egészbőr kötésben / In modern leather binding.
1
17398.

Die Geschichte des Alten und Neuen Testaments ... vom Herr von Sacy unter dem Namen des Herrn von Royaumont, Prior von Sombreval. Würzburg und Bamberg, 1786. Tobias Göbhardt. 1t + 839p. Modern egészbőr kötésben / In modern leather binding.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Hetényi Varga Károly: Papi sorsok a horogkereszt és a vöröscsillag árnyékában 1-2. kötet. Abaliget-Bp.,1992-1994, Lámpás Kiadó. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17399.

Hetényi Varga Károly: Papi sorsok a horogkereszt és a vöröscsillag árnyékában 1-2. kötet. Abaliget-Bp.,1992-1994, Lámpás Kiadó. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Glatz Jakab: Buzgóság' könyve mivelt családok számára. Ágostai hitvallásu bécsi consist tanácsnok után. Pest, 1843, Emich Gusztáv, 1 t.(acélmetszet  címkép)+VI+400 p. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
1
17400.

Glatz Jakab: Buzgóság' könyve mivelt családok számára. Ágostai hitvallásu bécsi consist tanácsnok után. Pest, 1843, Emich Gusztáv, 1 t.(acélmetszet címkép)+VI+400 p. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Richard Archdekin (1616-1690) ír jezsuita 3 egybekötött munkája:   [Richard Archdekin: Theologia Tripartita: sive resolutiones polemicae, speculativae et practicae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1702, Joannis Weidenfeldt], 28+598+28 p. Latin nyelven. A címlapja és az elülső szennylapja hiányzik.   [Richard Archdekin]: Apparatus materiae et formae pro doctrina sacra: in quavis dictione facili methodo paranda, et pro cathechesi cum exemplis illustranda. Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 236 p. Latin nyelven.   Richard Archdekin: Appendix, sive supplementum Theologiae tripartitae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 220 p. Latin nyelven.   Korabeli viseltes papírkötésben, sérült, hiányos gerinccel, sérült borítóval, foltos lapokkal, az első munka címlapja és elülső szennylapja hiányzik, hiányos, intézményi bélyegzővel, korabeli névbejegyzésekkel. / Three works of Richard Archdekin (1616-1690) bound in one book. Papebinding, with damaged spine and cover, with spotty pages, the title page and the fist smear-sheet from the fist work lost, with name notices, and stamp, in Latin language.
1
17401.

Richard Archdekin (1616-1690) ír jezsuita 3 egybekötött munkája: [Richard Archdekin: Theologia Tripartita: sive resolutiones polemicae, speculativae et practicae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1702, Joannis Weidenfeldt], 28+598+28 p. Latin nyelven. A címlapja és az elülső szennylapja hiányzik. [Richard Archdekin]: Apparatus materiae et formae pro doctrina sacra: in quavis dictione facili methodo paranda, et pro cathechesi cum exemplis illustranda. Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 236 p. Latin nyelven. Richard Archdekin: Appendix, sive supplementum Theologiae tripartitae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 220 p. Latin nyelven. Korabeli viseltes papírkötésben, sérült, hiányos gerinccel, sérült borítóval, foltos lapokkal, az első munka címlapja és elülső szennylapja hiányzik, hiányos, intézményi bélyegzővel, korabeli névbejegyzésekkel. / Three works of Richard Archdekin (1616-1690) bound in one book. Papebinding, with damaged spine and cover, with spotty pages, the title page and the fist smear-sheet from the fist work lost, with name notices, and stamp, in Latin language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Sándor: Újszövetségi görög-magyar szómagyarázat. Segédkönyvek a Biblia tanulmányozásához. Bp.,1956, Református KOnvent Sajtóosztálya, XXIV+475+1 p.+1 t. Kiadói egészvászon-kötés.
1
17402.

Kiss Sándor: Újszövetségi görög-magyar szómagyarázat. Segédkönyvek a Biblia tanulmányozásához. Bp.,1956, Református KOnvent Sajtóosztálya, XXIV+475+1 p.+1 t. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes vallási könyvtétel, 4 db:   Farkas József: Az Úr Siona vagy a keresztyén egyház 19 száz éves történelme. Bp.,1896., Hornyányszky Viktor. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.;   Kálvin gondolatok. Összeáll.: Draskóczy István. Bp., én.,Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.;   Rövid elmélkedések a mi Urunk Jézus Krisztus keserves kínszenvedéséről és haláláról. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és kötéssel.;  Az örök élet útja vagy egy könyv azok számára a kik az üdvösséget elnyerni óhajtják. Bp., 1882., Hornyánszky Viktor. Sérült, hiányos borítóval. Hiányos.
1
17403.

Vegyes vallási könyvtétel, 4 db: Farkas József: Az Úr Siona vagy a keresztyén egyház 19 száz éves történelme. Bp.,1896., Hornyányszky Viktor. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.; Kálvin gondolatok. Összeáll.: Draskóczy István. Bp., én.,Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.; Rövid elmélkedések a mi Urunk Jézus Krisztus keserves kínszenvedéséről és haláláról. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és kötéssel.; Az örök élet útja vagy egy könyv azok számára a kik az üdvösséget elnyerni óhajtják. Bp., 1882., Hornyánszky Viktor. Sérült, hiányos borítóval. Hiányos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse