1946 Bálint József: Mi a KALOT? (Katolikus Agrárifjúsági Legényegyletek Országos Testülete.) Bp.,1946., KALOT Mozgalom Országos Központja,(Korda-ny.), 31 p.
Zvornik János: Boldog asszony élő koszorúja vagy is az élő olvasó. Pozsony, 1844., Schmid Antal, 1 t.+120+1 p.+11 t. Kopott papírkötésben, intézményi bélyegzővel.
[Zschokke, Johann Heinrich Daniel:] Áhítatosság' óráji a' valódi kereszténységnek és a' házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 1. rész. [Buda, 1828., M. Kir. Universitas Betűivel], III-XIV+578 p. Borító nélkül, sérült lapokkal. Hiányos!
Francis Robinson: Az iszlám világ atlasza. Ford.: Dezsényi Katalin. Bp.,1996, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. S. a. r.: Vida Gyula. 2. köt. Bp., 1928, Bethlen Gábor Szövetség. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben.
Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
O'Reylly A. J.: A Colosseum vértanúi. Képek a római amphitheatrum történetéből. Ford.: Matyaczkó Theodor. Szatmár, 1892., "Pázmány-Sajtó", 452+2 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.
Melcher Alajos: Hitelemző beszédek. II. köt.: A parancsokról. Ford.: Dr. Kiss János. Szeged, 1893, Bába Sándor,IV+419 p. Egyetlen kiadás. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, az elülső kötéstáblán kis folttal, az utolsó lapon, a hátsó szennylapon és előzéklapokon tollas firkával.