Bücher: Religion

Zahl der Lose: 60

Koren Pál: Luther és Melanchton. Jellemrajz. Békéscsaba, 1898, Povázsay Testvérek, 48 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17368.

Rufpreis:
1 000 HUF

Steiner, Rudolf: A szellemvilág küszöbén. Fordította: Telekes Béla. Bp., 1922, Kultura Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, ceruzás aláhúzásokkal, széteső, viseltes állapotban.
17369.

Rufpreis:
1 000 HUF

1946 Bálint József: Mi a KALOT? (Katolikus Agrárifjúsági Legényegyletek Országos Testülete.) Bp.,1946., KALOT Mozgalom Országos Központja,(Korda-ny.), 31 p.
17370.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zvornik János: Boldog asszony élő koszorúja vagy is az élő olvasó. Pozsony, 1844., Schmid Antal, 1 t.+120+1 p.+11 t. Kopott papírkötésben, intézményi bélyegzővel.
17371.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

[Zschokke, Johann Heinrich Daniel:] Áhítatosság' óráji a' valódi kereszténységnek és a' házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 1. rész. [Buda, 1828., M. Kir. Universitas Betűivel], III-XIV+578 p. Borító nélkül, sérült lapokkal. Hiányos!
17372.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francis Robinson: Az iszlám világ atlasza. Ford.: Dezsényi Katalin. Bp.,1996, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17373.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szent Biblia. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1989., Magyar Biblia-Tanács. Kiadói műbőr-kötés.
17374.

Rufpreis:
800 HUF

17375.

Rufpreis:
800 HUF

Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
17376.

Rufpreis:
1 000 HUF

O'Reylly A. J.: A Colosseum vértanúi. Képek a római amphitheatrum történetéből. Ford.: Matyaczkó Theodor. Szatmár, 1892., "Pázmány-Sajtó", 452+2 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.
17377.

Rufpreis:
800 HUF

The Liturgy of Nichiren Shoshu. Tokyo, 1961, Nichiren Shoshu Fukyokai, 48 p. Papírkötésben, foltos.
17378.

Rufpreis:
1 000 HUF

17379.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF