Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

11

Beschreibung:

Kolligátum 2 műből: Sancti Vincentii Lirinensis Commonitorium adverus haereses. Stephanus Baluzius Tutelensis ad fidem veterum codicum mss. Emendavit notisque illustravit. Posonii [Pozsony], 1764, Joannem Michael. Landerer, 8 sztl. lev.+11-102 p.+4 sztl. lev. Latin nyelven.; Francisco Veronio: Secretio eorum, quae sunt de fide catholica, ab iis, quae non sunt de fide, secundum regulam fidei ab eximio domino - -,... Posonii (Pozsony), 1763, Joannem Michael. Landerer, 126 p.+1 sztl. lev. Latin nyelven.; (Egybekötve.) Korabeli egészbőr-kötés, kopottas borítóval, a gerincen kis sérüléssel, 1770-es tulajdonosi névbejegyzéssel, intézményi bélyegzével.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit