Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

[Danes, Pierre Louis (1684-1736)]: Petro Ludovico Danes: Institutiones Doctrinae Christianae, sive Compendium theologiae dogmaticae et moralis, methodo catechetica concinnatum, authore: - -... Tomus Primus, Tomus Secundus. Venetiis An. M. DCC. XXXIII. Recusae Tyrnaviae [Nagyszombat], 1755., Typ. Academicis Societatis Jesu, 5 sztl. lev.+496 p.; 5 sztl. lev. +440 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, aranyozott gerincekkel, a gerincen címkékkel, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, Martinus Görgei Ex librisével. Görgei Márton (1740-1807) esztergomi kanonok, pécsi püspök volt.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert