15001.
Beendet 369. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
Karl Baedeker: Deutschland nebst Theilen der Angrenenden Länder bis Strassburg, Luxemburg, Kopenhagen, Krakau, Lemberg, Ofen-Pesth, Pola, Fiume. Zweiter Theil: Mittel- und Nord-Deutschland. Handbuch für Reisende. Coblenz, 1865., Karl Baedeker, VIII+286 p.+26 térkép. Német nyelven. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, 2 térkép hiányzik, az utolsó lap sérült, nagyrészt hiányos. Habermann Gusztáv szegedi helytörténész ex libriszével.