15032.
Beendet 369. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Csatkai Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. II. kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban.