Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat 4 kötete: II. kötete: Bécs és Alsó-Ausztria, IV. köt: Felső-Ausztria és Salzburg, III. kötete: Magyarország I. kötete, VII. kötete: Magyarország II. kötete. Az Alföld. Bp., 1888-1891, Magyar Királyi Állami Nyomda. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, foltosak, ázottak, dohosak, egy-egy kötetben kijár az elülső szennylap, továbbá egy kötet borítója foltos, 1 kötet rossz állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor