Dr. Sikota Győző: La porcellana di Hollóháza.+Hollóházaer porzellan. Miskolc, 1979., Ifjúsági Nyomda. Olasz és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
Számozott (900/892.) példányok. Kereskedelmi forgalomba nem kerültek.