Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Dr. Sikota Győző: La porcellana di Hollóháza.+Hollóházaer porzellan. Miskolc, 1979., Ifjúsági Nyomda. Olasz és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal. Számozott (900/892.) példányok. Kereskedelmi forgalomba nem kerültek.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert