Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Rómer Flóris - Henszlmann Imre: Műrégészeti kalauz különös tekintettel Magyarországra. I-II. kötet (egybekötve). I. rész. Őskori műrégészet. Írta Rómer Flóris. II. rész. Középkori építészet. Írta Henszlmann Imre. Pest, 1866. Emich. 134 l. 1 lev. 150 l. Számos szövegközti fametszettel. Kissé későbbi félvászon kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert