Mentes Mihály: Fertő. Irredenta versek. Győr, 1922, Szent István Társulat bizománya. Kiadói szecessziós papírkötés. Gerinc sérült, borító kopott és foltos, második lap ragasztott. A borítón Wolf Gyula győri könyvkereskedő bélyegzőjével, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka!