Tétel

Rufpreis:

24 000 HUF
65,04 EUR, 75,00 USD

Beschreibung:

Báró Eötvös József munkái c. sorozat 8 kötete: 1. köt.: Gondolatok. (Hatodik, bővített kiadás.) 5. köt.: Költemények, elbeszélések, színművek. I. köt. (Harmadik kiadás.) 6. köt.: Emlék- és ünnepi beszédei. (Második, bővített kiadás.) 11. köt.: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra. I. köt. (Harmadik kiadás.) 12. köt.: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra. III. köt. (Harmadik kiadás.) 13. köt.: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra. II. köt. (Harmadik kiadás.) 13. köt.: B. Eötvös József beszédei. (Második kiadás, 1878.) 14. köt.: B. Eötvös József beszédei. 1867. ápril-1870. május. Bp.,1878-1885-1894, Ráth Mór, (Horányánszky V.-Prochaska Károly-ny.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, az egyik hátsó szennylap hiányos, egy másik szakadt.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor