Herendi Eton mintás porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. 5 db csésze és 6 db alj, 1 db kanna, 1 db tejkiöntő, 1 db cukortartó és 1 db cukortartó fedél nélkül.